Jeśli jesteś ambitnym i pełnym pasji studentem, rozpocznij z nami swoją pierwszą przygodę zawodową. W naszej firmie będziesz miał możliwość nauczenia się od podstaw obsługi klienta w niszowej oraz szybko rozwijającej się dziedzinie prawa.

Kim jesteśmy?

Data Legal Solutions (DLS) jest firmą wspierającą małych i średnich przedsiębiorców w bezpiecznym i legalnym przetwarzaniu przez nich danych osobowych. Realizujemy to dostarczając wysoko merytoryczne doradztwo prawne, organizacyjne oraz technologiczne w optymalnej cenie. W obsłudze klienta stawiamy na budowanie długotrwałych relacjispersonalizowane podejścieprzejrzystą komunikację, ale także na transparentną wycenę. W naszych działaniach koncentrujemy się na rozszerzeniu świadomości znaczenia ochrony danych osobowych oraz praktycznym zastosowaniu tej wiedzy w codziennej działalności gospodarczej naszych klientów.

Więcej o nas, naszej misji i wartościach

Czego się u nas nauczysz?

W naszej firmie będziesz miał możliwość nauczenia się od podszewki  doradztwa w niszowej oraz szybko rozwijającej się dziedzinie prawa jaką jest ochrona danych osobowych (RODO). Oprócz umiejętności twardych uzyskasz też interdyscyplinarne umiejętności z zakresu zarządzania projektami prawnymi oraz wdrożeniowymi, nauczysz się występować publicznie, budować relacje z klientami, a także realizować strategię content marketingową opartą o blogi firmowe.
Umiejętności uzyskane w naszej firmie umożliwią Ci szybkie odnalezienie się na rynku pracy czy to jako prawnik w kancelarii, konsultant w firmie doradczej lub Inspektor Ochrony Danych w firmach czy urzędach.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Ukończenia/ bycia w trakcie studiów na kierunku prawo (min. 2 rok studiów);
  • Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!
  • Zainteresowanie prawem nowych technologii oraz ochroną danych osobowych.
  • Min. 40 h dostępności w miesiącu (długość praktyk od 1 do 3 miesięcy).
  • Zorientowania na szukanie rozwiązań;
  • “Otwartej” głowy;
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę;
  • Umiejętności analizowania i wyciągania wniosków;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Łatwości nawiązywania kontaktów;

Co oferujemy?

  • Elastczny czas pracy;
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego oraz tworzenia nowej rzeczywistości usług z ochrony danych osobowych;
  • Możliwość dalszej współpracy na stanowisku Asystenta prawnego
  • Możliwość pozyskania unikatowej wiedzy i umiejętności w szybko rozwijającej się dziedzinie prawa;
  • Wystawienie wymaganych dokumentów do zaliczenia praktyk zawodowych na uczelni;
  • Wsparcie w rozwóju zawodowym oraz szkolenia;
  • Pracę w zespole ludzi czerpiących radość z tego, co robią;

Za co będziesz odpowiedzial-na/ny?

Twoje zadania to:

  • Wsparcie w tworzeniu wewnętrznych baz wiedzy oraz nauka nawigacji po nich;
  • Wsparcie w przygotowywaniu prezentacji;
  • Wsparcie w tworzeniu artykułów i notatek na blogi, stronę oraz Social Media;
  • Wsparcie w tworzeniu klauzul zgody i obowiązku informacyjnego;
  • Przygotowywanie draftów pism, odpowiedzi i korespondencji;
  • Wsparcie w przeprowadzaniu audytów ochrony danych w tym analiza oraz przygotowanie ankiet oraz analiza dokumentacji;
  • Wsparcie w tworzeniu i obsłudze e-learningu z ochrony danych osobowych;
  • Przygotowywanie prasówek;

Informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Data Legal Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-566) przy ul. Puławskiej 12/3. Dane będą przetwarzane  na podstawie podjęcia działań przed zawarciem umowy dokonywanych z inicjatywy kandydata (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celów.

Jeżeli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Twoje CV było uwzględniane w  innych procesach rekrutacyjnych, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę: „Wyrażam zgodę Data Legal Solutions sp. z o.o. na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

”Więcej”

Przetwarzanie danych w tym wypadku następować będzie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO.

Osobom, których dane dotyczą przysługują następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:

a) prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych;

b) prawo dostępu do danych osobowych;

c) prawo żądania sprostowania danych osobowych;

d) prawo żądania usunięcia danych osobowych;

e) prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

f) prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację osoby, której dane dotyczą;

g) prawo do przenoszenia danych osobowych;

h) prawo wycofania zgody, tj. w zakresie, w jakim dane są przetwarzane na podstawie zgody, istnieje prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem;

j) prawo wniesienia skargi do organu, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do zawarcia umowy w tym przeprowadzenia rekrutacji. W przypadku wyrażenia zgody na przyszłe procesy rekrutacyjne dane będą przetwarzane niedłużej niż przez rok od momentu złożenia aplikacji.

W razie pytań lub wątpliwości ws. sposobów i zasad przetwarzania danych, a także chęci wycofania zgody, sprostowania bądź uaktualnienia danych i innych realizacji swoich praw prosimy o kontakt na skrzynkę mailową: biuro@datals.pl.

”Mniej”

Your are applying to

Praktykant

Attach resume *
Choose file