Krajowy Fundusz Kapitałowy S.A.

Krajowy Fundusz Kapitałowy S.A. jest pierwszym polskim funduszem funduszy venture capital. Działalność KFK polega na inwestowaniu w fundusze venture capital, które zasilają kapitałowo małe i średnie przedsiębiorstwa polskie, w szczególności zaś przedsiębiorstwa innowacyjne o wysokim potencjale rozwojowym lub prowadzące działalność badawczą.
Fundusz został utworzony 1 lipca 2005 r. na podstawie Ustawy o Krajowym Funduszu Kapitałowym. 100-proc. akcjonariuszem Spółki jest Bank Gospodarstwa Krajowego.
Dla KFK przeprowadzaliśmy szkolenia zamknięte dla Zarządu oraz pracowników Funduszu.

W dniu 26 marca 2018 r. firma Data Legal Solutions Sp. z o.o. (DLS) przeprowadziła dla Krajowego Funduszu Kapitałowego S.A. szkolenie dotyczące ochrony danych osobowych pod tytułem „Ochrona danych osobowych zgodnie z RODO- okiem praktyka”.

Przeprowadzone przez Macieja Chodorowskiego szkolenie odznaczało się praktycznym ujęciem zagadnień oraz dopasowaniem materiału do naszej działalności. Wiedza na szkoleniu została przekazana w przejrzysty oraz łatwy do zapamiętania sposób, który był dodatkowo podparty praktycznymi przykładami. Polecamy DLS jako firmę godną zaufania, która świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie.

Link do referencji

Nasi inni klienci

Zobacz wszystkich klientów
PL.2012+ sp. z o.o.

PL.2012+ sp. z o.o.

Medyczne Centrum Telemonitoringu Sp. z o.o.

Medyczne Centrum Telemonitoringu Sp. z o.o.

Samito Sp. z o.o. (dawniej Savecart)

Samito Sp. z o.o. (dawniej Savecart)